Ze zákulisí BUSINESS párty

Aktuální situace nám bohužel nedovolila ani v letošním roce setkat se osobně, a proto jsme pro naše kolegy uspořádali ve čtvrtek 18. března výroční poradu on-line, s podtitulem OK HOLDING Business párty.


On-line vysílání konference proběhlo z brněnského pracoviště IT na Londýnském náměstí. Konferenci zahájil Radek Kubiš společně s Janem Malochem. První blok byl zaměřen na obchod, kdy Radek Kubiš prezentoval obchodní úspěchy, aktuální situaci i záměry do dalšího období pro celý OK HOLDING, Jan Maloch následně představil obchodní úspěchy za jednotlivé společnosti a na něj navázala Barbora Vilišová, která poblahopřála obchodně nejúspěšnějším kolegům: Vlaďce Janáčkové (3. místo), Haně Hervířové (2. místo) a společnosti BPM silesia group s.r.o. (1. místo) - ještě jednou gratulujeme!


V druhé části pak prezentovali přednášející novinky a důležité informace ze světa pojištění (Michal Kubiš), vzdělávání (Petr Deduch), likvidace (Jiří Nudčenko), pojištění korporátních klientů (Marieta Vodrážková Melichárková), IT (Petr Horáček) a podpory obchodu (Matyáš Charvát).

https://www.okgroup.cz/media/aktuality/1331-fc6e229d14.jpg
https://www.okgroup.cz/media/aktuality/1332-fc6e229d14.jpg
https://www.okgroup.cz/media/aktuality/1333-fc6e229d14.jpg
https://www.okgroup.cz/media/aktuality/1334-b16b49de5e.jpg