O nás

Máme více než 10 let zkušeností v korporátních systémech, kde nalézt jednoduchá řešení a uvést je do praxe znamená velmi složitý proces. Přestože jednoduchá řešení zůstávají, jejich implementace dnes vyžaduje dynamiku, přesnost a jistotu. Cílem naší makléřské společnosti je budovat prostředí vzájemné důvěry a prostřednictvím individuálního přístupu hledat a realizovat optimální řešení. Od roku 2018 jsme členem silného uskupení OK HOLDING.

 

Vzhledem k našemu dlouholetému působení na českém pojistném trhu, četným zkušenostem a erudici našich specialistů vám přinášíme jistotu kvalitní služby. Společnou vizí všech členů uskupení OK HOLDING je spoluvytvářet a chránit hodnoty našich klientů.

Filozofie naší práce

Více informací

Filozofie naší práce

Filozofie práce společnosti CARE Insurance Broker spočívá v pravidelném kontaktu se zákazníkem, sledování jeho potřeb a profesionálním zajištění jeho pojistného zájmu.

Zaměstnáváme profesionály

Více informací

Zaměstnáváme profesionály

CARE Insurance Broker zaměstnává profesionály, kteří řeší individuální požadavky a problémy klientů z oblasti pojištění podnikatelského, zemědělského i pojištění průmyslu a občanů. Odborně kvalifikovaný tým je základem této prosperující společnosti, která si za dobu své existence mezi domácími makléřskými firmami vybudovala dobré jméno.

Ludmila Mirvaldová

člen představenstva